Aktywni, pełnosprawni, kompetentni
×

Rozmiar czcionki


Rodzaje tłaROZPOCZYNAMY NABÓR WNIOSKÓW DO PROJEKTU!

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu naboru do projektu. W związku z tym będziemy przyjmować dokumenty rekrutacyjnie zgodnie z zasadami ich składania opisanymi w Regulaminie Projektu „AKTYWNI, PEŁNOSPRAWNI, KOMPETENTNI”. Wszystkie niezbędne dokumenty rekrutacyjne znajdują się w zakładce „Dokumenty do pobrania”.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z dokumentami w celu uniknięcia niejasności.

W razie pytań, prosimy o kontakt: fundacja.lublin@solidarnosc.org.pl bądź pod numerem telefonu: 81 5320811 w. 31. W przypadku osobistego składania dokumentów rekrutacyjnych prosimy pamiętać o obowiązującym reżimie sanitarnym z uwagi na panującą w kraju pandemię COVID-19. Biuro Projektu znajduje się przy ulicy Królewskiej 3 w Lublinie, czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 14:00.

Biuro dostosowane do potrzeb osób niepełnospranych.

W przypadku chęci skorzystania z udogodnień prosimy zgłosić ten fakt tel. 81 5320811 w. 31 lub fundacja.lublin@solidarnosc.org.pl

DOKUMENTY REKRUTACYJNE DOSTĘPNE W ZAKŁADCE DOKUMENTY DO POBRANIA:

UWAGA!

Wraz z dokumentami rekrutacyjnymi należy dostarczyć Zaświadczenie z ZUS o statusie na rynku pracy w chwili przystąpienia do projektu. Wzór wniosku o wydanie zaświadczenia dostępny W ZAKŁADCE DOKUMENTY DO POBRANIA.